Augalų užsakymas internetu ir pristatymo taisyklės

Visada maloniai kviečiame apsilankyti mūsų ūkyje ir įsigyti Jums patinkančius sodinukus gyvai apžiūrėjus medelyne.

Jeigu norite pirkti internetu - žemiau pateiktos sodinukų įsigyjimo taisyklės: 

Užsisakyti galite per mūsų svetainės asortimento sąrašą. Pasirinkite konkretų augalą ir spauskite „Į krepšelį“. Mokėti iš anksto nieko nereikės. 

Pasirinkę visus norimus augalus - eikite į "Peržiūrėti krepšelį". Ten galite koreguoti kiekį.
Prie papildomos informacijos žinutėje nurodykite pageidaujamą pristatymo būdą arba paštomato adresą. Toliau spauskite "Tęsti..." .

Užpildykite visus savo kontaktinius duomenis ir "Pateikite užsakymą".


Apie Jūsų krepšelio patvirtinimą informuosime 2-5 darbo dienų bėgyje, kai peržvelgsime užsakytus augalus ir atrašysime apie esamų sodinukų situaciją bei galutinę kainą. Pagal poreikius galėsime aptarti prekių sąrašą ir apmokėjimo būdą. Tolimesnė informacija bus atsiųsta Jums el-paštu. 

 

SODINUKŲ PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOJE

Jeigu Jūsų augalų užsakymas susipakuoja kompaktiškai į dėžę - galime pasiūlyti šiuos pristatymo būdus:

+ 4eur - į paštomatą (jei rinksitės šį būdą, prašome patikslinti kuris ir kur esantis paštomatas Jums patogiausias)

+ 10eur - į namus per kurjerį (jei rinksitės šį būdą, prašome patikslinti adresą, kuriuo reikalingas pristatymas)

+ 6 eur - siunčiant per autobusų siuntas (jei rinksitės šį būdą, prašome patikslinti, kurio miesto autobusų siuntų skyrius būtų Jums patogiausias)

Kitu atveju, kai augalų užsakymo neįmanoma supakuoti arba augalų kiekis yra per didelis siuntimui, augalus pristatome patys savo transportu Jūsų pasirinktu adresu per sutartą laiką.
Augalų pristatymo įkainiai gali skirtis priklausomai nuo užsakymo dydžio. Tai aptariama su kiekvienu klientu individualiai.

 

IŠANKSTINIS UŽSAKYMO LAIKYMAS IR SAUGOJIMAS

Užsakymų rezervacijoms kurių vertė yra didesnė nei 50 Eur ir kurias medelynas įsipareigoja laikyti ilgiau nei 3 sav.  nuo užsakymo atrinkimo vykdymo patvirtinimo dienos: 

Mes apsiimame Jūsų užsakymo sandėliavimu ir augalų priežiūra, tačiau prašysime sumokėti iš anksto 50 proc. užsakymo vertės. Priešingu atveju nesutikus apmokėti šio avanso laikyti Jūsų užsakymo ir rezervuoti į ateitį sodinukų negalėsime. Galime pasiūlyti nebent pristatymą iš karto, be rezervacijos saugojimo, atlikus mokėjimą pilna suma pagal užsakymo patvirtinime nurodytą sumą.

 

UŽSAKYMO ATSISAKYMAS ARBA ATŠAUKIMAS

Norėdami atšaukti savo užsakymą susisiekite su mumis: augalai.ukis@gmail.com arba skambinkite  +370 625 53874 , +370 624 21095.

Jei jūsų užsakymas yra ne greitai gendančių prekių (LR CK 6.22810 str. 2d. išimtis Nr.4), Jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti internetu padaryto užsakymo (grąžinti kokybišką prekę) iki 14 dienų po gavimo. Turite tinkamai pasirūpinti globojamomis prekėmis (augalų sodinukai privalo būti palaistyti ir gyvi) ir jos turi būti grąžintos mums, originalioje pakuotėje kaip gavote. Grąžinimo išlaidas padengia prekes grąžinantis klientas. Pinigų grąžinimą už užsakymą atliksime gavę kokybiškas prekes atgal.

Mes pasiliekame teisę anuliuoti bet kokį užsakymą, negaudami užsakovo atsakymo, užsakovui neatsakant į telefono skambutį ar neatrašant nurodytais kontaktais.

 

ESANT NEPASITENKINIMUI DĖL ĮSIGYTOS PREKĖS – SKUNDŲ SISTEMA

Jei esate nepatenkintas ar nusivylęs gautu užsakymu, pirmiausia prašome kreiptis elektroniniu paštu augalai.ukis@gmail.com . Susipažinę su Jūsų skundu išnagrinėsime jį per 5 darbo dienas ir pateiksime Jums atsakymą, bei susidariusios situacijos sprendimo galimybes ir pasiūlymus.

Jūs, kaip vartotojas,turite teisę pasinaudoti neteismine skundų ir žalos atlyginimo tvarka, sprendžiant tarp pardavėjo ir vartotojo kilusius ginčus ( CK 6.2287 str. 16 p.). Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą.
Nuoroda į Elektroninę ginčų sprendimo platformą: ec.europa.eu/odr/ Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas Nr. 524/2013, 14 str.).

Iškilus klausimams kreiptis el-paštu: augalai.ukis@gmail.com arba telefonu +37062553874 , +37062421095.
 

© 2024 VIRBLĖS MEDELYNAS - Jolantos Gėlių ūkis

   Prisijungti

   Pamiršai slaptažodį?

   Dar neturite paskyros?
   Sukurti paskyrą